Звертаємо Вашу увагу, що для покращення сервісів, які надаються веб-сайтом, цей веб-сайт використовує cookies.
Будь ласка, уважно ознайомтеся з Умовами користування цим веб-сайтом та Положенням щодо обробки персональних даних.
Продовжуючи користування цим веб-сайтом, Ви надаєте згоду на такі умови.

Втома і важкість в ногах

Втома і важкість в ногах.

Про втому ніг кожна жінка знає не з чуток. Адже за статистикою саме жінки найчастіше відчувають біль в ногах, важкість і дискомфорт.

Ця проблема турбує не тільки людей, які займаються важкою фізичною працею, а й тих, хто веде малорухливий спосіб життя або навпаки, перебуває цілий день на ногах.

Часто на втому ніг скаржаться вагітні. Адже ногам необхідно винести масу тіла майбутньої мами, яка збільшується разом з малюком. До того ж, центр ваги під час вагітності зміщується, що також збільшує навантаження на ноги.


Втома і важкість в ногах.

Втома в ногах переслідує тих, у кого робота пов'язана з тривалим перебуванням у положенні стоячи і сидячи.

Перше, що слід врахувати, це взуття, яке Ви носите. Вважається, що для тіла нешкідлива висота каблука становить не більше 3–4 сантиметрів. Але і тут не слід проводити цілий день на каблуках.

Чим вище каблук, тим більше тиск на пальці стопи. Важливо вибирати взуття відповідної повноти, щоб підтримувати зведення стопи. Необхідно під час купівлі взуття походити в ньому по магазину мінімум 10 хвилин. Знімаючи взуття вдома, приділіть увагу ногам.

Способом профілактики втоми і важкості в ногах є вправи, які полегшать стан і допоможуть запобігти ускладненням. Ці вправи можна виконувати навіть сидячи на робочому місці, вдома біля телевізора або читаючи книгу:

Втома і важкість в ногах.

Також корисні для швидкого зняття втоми контрастні водні процедури. Після них розітріть ноги рушником і помасажуйте стопи з використанням крему, що знімає втому, наприклад, крему Цедралекс®. За рахунок збалансованого складу крем Цедралекс® діє миттєво та ідеально підходить для використання під час коротких денних перерв або ж перед зустріччю. До його складу входить також ментол, який дарує відчуття свіжості і прохолоди.

Контакти

ТОВ Серв’є Україна
04070 м. Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, 41
Телефон: (044) 490-34-41, факс: (044) 490-34-40
Зворотній зв’язок
* Пройшов дерматологічний контроль. Внутрішні дані компанії Серв’є Хелскер.
© Cedralex®, 2017. Усі права захищені.
Купити