Звертаємо Вашу увагу, що для покращення сервісів, які надаються веб-сайтом, цей веб-сайт використовує cookies.
Будь ласка, уважно ознайомтеся з Умовами користування цим веб-сайтом та Положенням щодо обробки персональних даних.
Продовжуючи користування цим веб-сайтом, Ви надаєте згоду на такі умови.

Умови користування сайтом («Умови»)

Згода з Умовами користування Сайтом

Ласкаво просимо на веб-сайт www.cedralex.ua
Користуючись цим Сайтом Ви підтверджуєте, що прочитали ці Умови користування і зобов’язуєтесь виконувати викладені тут правила. Звертаємо вашу увагу, що невід’ємною частиною Умов є Положення щодо обробки персональних даних

Зміст цих Умов може змінюватися, тому ми рекомендуємо регулярно їх переглядати.
Якщо Ви не згодні з Умовами, будь ласка, не користуйтеся цим Сайтом.

Загальна інформація

Розпорядником та адміністратором цього сайту є ТОВ «Серв’є Україна» («компанія «Серв’є»).

Права інтелектуальної власності

Загальна структура, а також програмне забезпечення, тексти, зображення (як анімовані, так і неанімовані), оригінальні ідеї (ноу-хау) та всі інші елементи, які складають Сайт, є виключною власністю компанії СЕРВ’Є, та охороняються у відповідності до діючого законодавства у сфері інтелектуальної власності. Будь-яке відтворення, повне або часткове, цього Сайту будь-якими засобами без спеціального дозволу компаній СЕРВ’Є забороняється та розцінюватиметься як незаконне використання.

Уся інформація, матеріали, опубліковані на сайті Товариства, захищені авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права і знаходяться у володінні або користуванні компанії СЕРВ’Є або сторони, яка є постачальником такої інформації, матеріалів.

Знаки для товарів та послуг (товарні марки), які належать групі компаній СЕРВ’Є та партнерам компанії СЕРВ’Є, а також логотипи, які представлені на сайті, є зареєстрованими торговими марками. Таким чином, будь-яке відтворення, повне або часткове, таких торгових марок та/або логотипів, без спеціального дозволу правоволодільця заборонено.

Зміст Сайту

Компанія СЕРВ’Є надає інформацію про косметичний засіб Цедралекс® щодо складу, опису властивостей, даних споживчих тестувань.

Обмеження відповідальності

Незважаючи на те, що компанія СЕРВ’Є докладає усіх зусиль для перевірки інформації, яка публікується на Сайті, СЕРВ’Є не може нести відповідальність за гарантувати точність, повноту, та завжди своєчасне оновлення змісту Сайту та інформації на Сайті.

Також компанія СЕРВ’Є жодним чином не несе відповідальність у випадку помилки, відсутності доступу до інформації та/або наявності вірусів на Сайті, втручання в роботу Сайту третіх осіб, що може спричинити несправності Сайту, зміни інформації на Сайті, а також за будь-яку шкоду внаслідок використання або невикористання Сайту/інформації з Сайту (включаючи будь-яку шкоду від вірусів, який може потрапити на Ваш комп’ютер).

Інформація, розміщена на Сайті, надається «як вона є», без будь-яких гарантій, прямих або непрямих.

Розпорядження Сайтом

Компанія СЕРВ’Є має право розпоряджатися Сайтом у будь-який спосіб, який прямо не заборонений законодавством. Зокрема, компанія СЕРВ’Є на власний розсуд у будь-який час може заборонити або обмежити доступ до Сайту – як загальний (наприклад, для цілей технічного обслуговування), так і певних відвідувачів, якщо можливо.

Посилання

Сайт може містити інформацію, яка надається третіми особами, або посилання на інші веб-сайти в мережі Інтернет. Гіперпосилання на цьому Сайті на інші ресурси в мережі Інтернет, зокрема, ресурси наших партнерів, було створено після отримання попереднього спеціального дозволу.

Утім, Компанія СЕРВ’Є не має змоги контролювати, тому не несе відповідальність за інформацію, що розміщується третіми особами, або інформацію, яка розміщується на інших веб-сайтах в мережі Інтернет, на які є посилання на Сайті.

Користувачі та відвідувача Сайту не мають права створювати гіперпосилання на цей Сайт без попередньої однозначної згоди компанії СЕРВ’Є.

Збір даних

На цьому Сайті Компанія СЕРВ’Є може збирати Ваші персональні дані. Ваші персональні дані, що вводяться на цьому сайті, призначені для сервісів Компанії СЕРВЄ, які займаються відповідями на Ваші запитання. Інформація про Вашу IP адресу призначена для персоналу, який опрацьовує таку інформацію та зберігає конфіденційність.
Крім того, для покращення сервісів, які надаються цим Сайтом, Сайт використовує cookies.
Будь ласка, ознайомтеся з Положенням щодо обробки персональних даних.

Додаткова інформація

За будь-якою додатковою інформацію, будь ласка, звертайтеся в ТОВ «Серв’є Україна».

Контакти:
ТОВ «Серв’є Україна»
04070 м. Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, 41
Україна
Телефон: (044) 490-34-41, факс: (044) 490-34-40
Е-mail:

Редакція від 08.09.2017

Контакти

ТОВ Серв’є Україна
04070 м. Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, 41
Телефон: (044) 490-34-41, факс: (044) 490-34-40
Зворотній зв’язок
* Пройшов дерматологічний контроль. Внутрішні дані компанії Серв’є Хелскер.
© Cedralex®, 2017. Усі права захищені.
Купити