Звертаємо Вашу увагу, що для покращення сервісів, які надаються веб-сайтом, цей веб-сайт використовує cookies.
Будь ласка, уважно ознайомтеся з Умовами користування цим веб-сайтом та Положенням щодо обробки персональних даних.
Продовжуючи користування цим веб-сайтом, Ви надаєте згоду на такі умови.

Цікаві факти

Застосування засобів по догляду за шкірою – кремів – стало невід'ємною частиною життя сучасної людини, починаючи з дитячого живильного крему і закінчуючи омолоджуючим кремом у зрілі роки. Зволожуючі і дитячі, тональні і з ліфтинг-ефектом, для жінок і чоловіків – кількість кремів чимала. Тим часом про настільки звичний предмет догляду за шкірою є цікаві відомості, багато з яких невідомі широкому загалу.

Цікаві факти.

Дослівно з англійської мови «крем» перекладається як «вершки». Пояснюється це тим, що основним компонентом кремів у давні часи служили вершки, змішані з воском. Базовою складовою крему могли бути поширені в тому чи іншому регіоні жири рослинного або тваринного походження.

До складу крему входили ефірні масла, лікувальні відвари. Використання в рецептурі крему ароматних квіткових настоїв (лілія, троянда, лаванда) до бажаного косметичного ефекту додавало можливість користуватися кремом в якості парфумерних засобів (свого роду тверді парфуми).

Цікаві факти.

Проте сьогодні ми іноді ставимося до свого тіла недбало. За шкірою рук і обличчя ми намагаємося доглядати регулярно, але ось шкірі ніг приділяємо зовсім мало уваги, якщо робимо це взагалі. Це категорично неправильно, хоча шкіра на ногах і трохи грубіша, але так само, як і будь-яка інша шкіра, вона вимагає догляду, зволоження і живлення, а нерідко і допомоги. Свіжість і легкість наших ніжок може стати запорукою гарного настрою на цілий день, адже саме завдяки їм ми можемо легко пурхати протягом дня.

Саме для вирішення декількох проблем одночасно, таких, як важкість у ногах, відчуття розпирання і дискомфорту, і був розроблений оригінальний склад крему Цедралекс®.

Завдяки поєднанню корсиканського цитрону і ментолу, крем Цедралекс® вже в лічені секунди приносить полегшення і знімає відчуття втоми, важкості і розпирання в ногах, дарує відчуття приємної прохолоди, а також інтенсивно зволожує шкіру ніг.

Цікаві факти.

Ніколи не лінуйтеся дбати про свої ніжки, адже регулярний догляд обов'язково дасть прекрасні результати, і ви завжди будете почувати себе легко і комфортно.

Контакти

ТОВ Серв’є Україна
04070 м. Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, 41
Телефон: (044) 490-34-41, факс: (044) 490-34-40
Зворотній зв’язок
* Пройшов дерматологічний контроль. Внутрішні дані компанії Серв’є Хелскер.
© Cedralex®, 2017. Усі права захищені.
Купити